8/31/2013

Dżinsowe spodenki na cztery sposoby ♥

Siemka biczys *u*

W tym poście po raz kolejny cztery stylizacje, które łączy jedna rzecz - tym razem są to dżinsowe spodenki z kotwicami ♥ 

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Cała czarna góra zestawu idealnie komponuje się z dżinsowymi szortami, czyli bohaterem dzisiejszego postu. Do stylizacji dobrałam buty w panterkę oraz białą, dużą torebkę. Kobiecości dodają czarne cienie oraz czerwona szminka. Całość dopełnia elegancka biżuteria. 
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Biała koszula piękne wygląda w pastelowym połączeniu z miętową, skórzaną kurtką. Dobrałam do niej złoty naszyjnik i złotą bransoletkę. Na nogi zakładamy piękne, oryginalne szpilki. Paznokcie zdobimy żółtym lakierem, a w naszej dłoni ląduje miętowe puzderko ze złotymi dżetami. Spodenki pełnią w tym zestawie funkcję dodawania luzu.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Do dżinsowych spodenek w kotwice dobrałam modną ostatnio bluzkę marki Boy London. Wybrałam również bordowe Vansy oraz czarny plecak. Złota bransoletka z zawieszkami dodaje dziewczęcości. Na paznokciach króluje kolor bordo, a oczy podkreślamy eyelinerem oraz tuszem do rzęs.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Czarny bralet ciekawie wygląda w połączeniu z chabrową koszulą. Dżinsowe spodenki świetnie prezentują się z cudownymi litami. Do tego zestawu dobrałam biało-czarny naszyjnik z trójkątami oraz torebkę w takim kolorze ze złotymi elementami oraz niebieskim paskiem. Kolorystyczną całość uzupełnia lakier w intensywnie granatowym odcieniu.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥Który zestaw najbardziej przypadł wam do gustu? ;)

Bajuu misie *.* 

16 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz, jest on dla mnie ogromną motywacją! ♥
Nie toleruję spamu i obraźliwych komentarzy.
Odwiedzam każdego bloga, który zostawił po sobie ślad.
Nie wymieniam się obserwacjami, obserwuję tylko te blogi, które czytam.
Jeśli spodobał ci się mój blog zaobserwuj go.